CIG Saúde Tlfns, mails e enderezos
 
 

Enderezos, teléfonos e emails

Correo-e Imprimir PDF
Partillar no Chuza!Partillar no TwitterPartillar no FacebookPartillar no TuentiPartillar no MenéamePartillar no Cabozo
Estrutura CIG Saúde

Teléfono

Fax

Correo-e

  NACIONAL

Secretaria Nacional 

Executiva - R/Miguel F. Caaveiro, 10 - Santiago

Saúde Laboral - Formación

981 58 32 00

981 55 28 26

981 58 39 34

secretarianacional@cig-saude.info

executiva@cig-saude.info

saudelaboral@cig-saude.info

  VIGO
R/ Gregorio Espino, 47 - Vigo

986 82 79 42/43

986 26 28 84

c.vigo@cig-saude.info

H. Xeral Cíes

986 82 46 44

 

 
H. Meixoeiro

986 81 17 04

 

 
H. Rebullón

986 81 59 60 **

 

 

H. Povisa

986 41 33 56 **

 

 

  PONTEVEDRA
R/ Pasantería, 1 - 2º - Pontevedra

986 84 76 10

986 86 53 53

c.pontevedra@cig-saude.info

H. Montecelo

986 80 00 72 *

 

 

H. Provincial

H. O Salnés

986 80 70 00 **

 

 

h.osalnes@cig-saude.info

  SANTIAGO
R/Miguel F. Caaveiro, 10 - Santiago

981 58 32 00

981 58 39 34

c.santiago@cig-saude.info

H. Clínico

981 95 04 49

981 95 04 49

 

H. Conxo

H. Barbanza

Fundación 061

981 95 16 84

981 95 16 84

 

h.barbanza@cig-saude.info

061@cig-saude.info

  A CORUÑA
Avda. Alfonso Molina s/n - A Coruña

981 16 98 90

981 15 15 39

c.coruna@cig-saude.info

CHUAC

981 17 81 37

981 17 81 80

 

  FERROL
R/ Eduardo Pondal, 41 - 43 - Ferrol

981 35 87 50

981 35 87 60

c.ferrol@cig-saude.info

H. Arquitecto Marcide

981 33 45 66*

981 33 45 66*

 
  BURELA
R/ A. Pardiñas, 137, 2 - Foz

982 58 18 61

982 58 99 70

 

H. da Costa

982 58 99 70 

982 58 99 70

h.burela@cig-saude.info

  LUGO
Ronda da Muralla, 58 - Lugo

982 22 58 12

982 25 38 91

 

H. Lucus Augusti

982 29 65 37

982 29 65 37

c.lugo@cig-saude.info

H. Monforte

982 29 65 37

982 41 78 85

h.monforte@cig-saude.info

  OURENSE
Parque San Lázaro, 12 - Ourense

988 23 31 34

988 22 28 55

c.ourense@cig-saude.info

H. Cristal-Piñor

988 38 58 44

988 38 58 44

 

H. Valdeorras

988 33 90 48 *

988 32 67 23

h.obarco@cig-saude.info

H. Verin                                                                                         h.verin@cig-saude.info

 

 
 
 
 
 
 
 
 

rss queremos-galego FUNDmonchoREBOIRAS

1leftarrow-icone-5226-48

 

Confederación Intersindical Galega - Federación de Saúde
Miguel F. Caaveiro, 10 - Santiago de Compostela 
Telf 981 55 28 26 - Fax 981 57 10 82
executiva@cig-saude.info - secretarianacional@cig-saude.info

2uparrow-icone-4301-48 1rightarrow-icone-9847-48

Este sitio utiliza cookies propias e de terceiros para mellorar a experiencia dos e das usuarias. Máis información sobre as cookies, o seu uso, modificación ou eliminación en política de cookies.
Se estás de acordo, preme este botón: Acepto