Candidaturas
cabeceiraweb2

Compostela

Candidatura e apoios Compostela

    1. M. Lourdes Garcia Romero
    2. Marisé López Pérez
    3. Xabier Alvedro Álvarez
    4. M. Luisa Puente Gómez
    5. Marian Rodriguez Blanco
    6. Xosé Manuel Marcote Baña
    7. María Xosé Suárez Castro
    8. Camilo Agülleiro Sambade
    9. Encarna Brión Tubio
    10. Eli Fieiro Pousada
    11. Alfonso Mariño Rozado
    12. Luis Jaime  Silva Nercellas
    13. Ana Rubin Fontan
    14. Mercedes Perez Otero
    15. Isabel Pais Pazos
    16. Jose Manuel Sanmiguel Perez
    17. Olga Lamas Casariego
    18. Benigna Castro Calvo
    19. Alberte Xabier Arauxo Vilar
    20. Maria Del Pilar Gonzalez Dominguez
    21. Paloma Candal Humanes
    22. Enma Dominguez Perez
    23. Manuel Alberto Riveiro Cruz
    24. Jose Manuel Viqueira Sende
    25. Ana Touceda Bravo
    26. Maria Dolores Silva Lopez
    27. Manuel Suarez Varela
    28. Maria Luisa Gomez Irago
    29. Maria Carmen Giraut Forjan
    30.  Luis Ramos Fernandez
    31. Miguel Camino Castiñeiras
    32. Susana Gonzalez Crespo
    33. Iria Veiga Ramos
    34. Margarita Blanco Tato
    35. Justa Gonzalez Lopez
    36. Carmen Magdalena Cabo Otero
    37. Rosario Villar Redondo
    38. Amalia Souto Brandariz
    39. Manuel Froiz Gil
    40. Manuel Campos Segade
    41. Raquel Garcia Paz
    42. Manola Arias Seoane
    43. Joam Jose Casas Rodrigues
    44. Maria Del Pilar Iglesias Pereira
    45. Mariquiña Paz Santasmarinas
    46. Xosé María Santin Amo
    47. Maria Sandra Lopez Candal
    48. Raquel Iglesias Mato
    49. Xose Manuel Gomez Pazos
    50. Ramon Louzao Cajide
    51. Natividad Redondo Noya
    52. Manuel Goldar Ferro
    53. Sonia Gallego Conde
    54. Concepción Riveras Díaz
    55. Jovita Muñoz Vidal
    56. Carla Feijoo Perez
    57. Nino Pintos Garcia
    58. Manuel Fernando Rodriguez Gerpe
    59. Pilar Alonso Alonso
    60. Lita Canabal Carreño
    61. Maria Carmen Prado Puga
    62. Pancha Torea Valle
    63. Josep Maria Tudela Navarro
    64. Bona Maria Mar Moreiras Vence
    65. Maria Angeles Mendez Mareque
    66. Saladina Insua Pereira
    67. Ana Alban Salgado
    68. Miguel Bueno Gomez
    69. Rosa García Martinez
    70. Angeles Castro Vieites
    71. Clara Rodriguez Rey
    72. Maria Luz Suarez Lavandeira
    73. Flora Miranda Pena
    74. Maria Paz  Fraga
    75. Josefa Tejo Sampaño
    76. Carmen Elena Pampin Monteagudo
    77. Rita Gomez Penela
    78. Rosa Iglesias Cabaleiro
    79. Itziar Echebarrieta Gorostiaga
    80. Luis Feáns Garazo
    81. Manuel Blanco Mouro
    82. Angeles Sanchez Botana
    83. Luis Manuel Rodriguez Fuentes
    84. Alejandro Varela Valladares
    85. Clara Cutrin Alfonsin
    86. Maria Rubin Noriega
    87. Eduardo Del Rio Pombo
    88. Mario Fernandez Vazquez
    89. Jose Luis Lata Iglesias
    90. Jose Manuel Carou Gonzalez
    91. Margarita Gonzalez Cheda
    92. Jesus Castro Galego
    93. Monica Diaz-Faes Gonzalez
    94. Almudena Dorribo Morales
    95. Eva Maria Saborido Paz
    96. Francisco Javier Barca Ferrin
    97. Raquel Fernandez Rodriguez
    98. Maria Consolacion Varela Moure
    99. Rosana Sampedro Alcalde
    100. Maria Jesus Brea Asorey
    101. Gloria Güeto Rial
    102. Luis Camino Barreira
    103. Juan Deus Insua
    104. Jorge Diaz Argiz
    105. Laura Viqueira Miranda
    106. Josefa Vizoso Saborido
    107. Manuel Lopez Alonso
    108. Manuel Louro Lamela
    109. Rocio Lesta Villar
    110. Diego Lema Lema
    111. Benigno Cortegoso Duran
    112. Maria Dolores Arza Arza
    113. Begoña Blanco Carbajal
    114. Manuel Angel Rey Ferreiro
    115. Pablo Varela Garcia
    116. Rosa Ana Castelo Dominguez
    117. Monica Figueiras Nuñez
    118. Natalia Gonzalez Cacho
    119. Ana isabel crujeiras suarez,
    120. Daniel Vieites Lopez
    121. Maria Soledad Gerpe Cancela
    122. Natalia Nieves Montoiro
    123. Azucena Prieto Zapico
    124. Maria Luz Amigo Martinez
    125. Silvia Maria Vazquez Suarez
    126. Maria Jose Garcia Neira
    127. Mercedes Hermida Mira
    128. Jose Carlos Gestido Martinez
    129. Maria Dolores Martinez Garcia
    130. Maria Jesus Viqueira Sexto
    131. Eva Maria Zas Rouco
    132. Genma Albela Silva
    133. Begoña Carreira Codesido
    134. Justo Cano Araujo
    135. Javier Camino Castiñeiras
    136. Maria Guadalupe Calviño Mosquera
    137. Eva De La Calle Lopez
    138.  Begoña Alvarez Cid
    139. Teresa Vazquez Calvo
    140. Antonio Ramos Benito
    141. Julia Rey Batalla
    142. Javier Fernandez Souto
    143. Maria Dolores Ferreiro Souto
    144. Pilar Fandiño Beiro
    145. Maria Cruz Gomez Villar
    146. Manuela Mallo Mira
    147. Pilar Perez Rodriguez
    148. Alfonso Sarabia Bardanca
    149. Ana Segade Ces
    150. Maria Soledad Zarco Casabiell
    151. Eva Tubio Lamas
    152. Maria Jose Clemente Gascon
    153. Maria Dolores Pereira Durán
    154. Enedina Ferreiro Pazos
    155. Isabel Bravo Suarez
    156. Olga Maria Seijas Meimije
    157. Malena Sanchez Fernandez
    158. maria del pilar maceira losada
    159. Maria Jose Piñeiro Esperante
    160. Francisca Parada Brion
    161. Ana Maria Paz Gonzalez
    162. Jesus Alberto Riveiro Bello
    163. Nuria Constenla Cutrin
    164. Maria Del Carmen Rey Insua
    165. Maria Carmen Torres Carneiro
    166. Ana Maria Nuñez Garcia
    167. Maria Luisa Ponte Ferreiro
    168. Begoña Perez Penas
    169. Xose Anxo Rodriguez Rey
    170. Ana Choliz Atrian
    171. Jose A. Crujeiras sampedro
    172. Carmen Ferro Martinez
    173. Pilar Garcia Garcia
    174. Sonia Fontan Madarnas
    175.  Ana Ferro Codesido
    176. Maria Carmen Corral Gomez
    177. Maria Jose Cernadas Blanco
    178. Ana Maria Bahamonde Sanluis
    179. Juan Manuel Bouzas Leite
    180. Carmen Costoya Garcia
    181. Maria Carmen Cortizo Pulleiro
    182. Maximina Ezara Agulleiro
    183. Olga Maria Reyes Gonzalez Novoa
    184. Maria Magdalena Maroño Mosquera
    185. Maria Luz Pena Pallas
    186. Carmen Prieto Liebana
    187. Celia San Martin De Jesus
    188. Gerardo Garcia Freijeiro
    189. Maria Dolores Comojo Galbán
    190. Carmen Melendez Ferro
    191. Herminia Iglesias Pose
    192. Monica Macedo Abejon
    193. Isaura Sixto Mourullo
    194. Maria Belen Vidal Suarez
    195. Rosa Garcia Rama
    196. Jose Maria Dios Diz
    197. Maria Nieves Santos Rodriguez
    198. Emilia Miguens Sandes
    199. Ana Castaño Carou
    200. Alicia Ares Vilar
    201. Monica Mourullo Vidal
    202. Ana Perez Rodriguez
    203. Bassam Alzagha Abdel-Wahhab
    204. Maria Pilar Astray Rodriguez
    205. Maria Isabel Castro Perez
    206. Emilia Coutado Portal
    207. Maria Jesus Dorrego Leal
    208. Begoña Munin Otero
    209. Pablo Rivas Azurmendi
    210. Maria Belen Tato Couto
    211. Patricia Montero Enriquez
    212. Carlos Miguens Blanco
    213. Ana Maria Lopez Bravo
    214. Susana Rodriguez Cambón

Vigo

Candidatura e apoios Vigo

    1. Manuel González Moreira
    2. M. Carmen Diéguez García
    3. Fernando Davila Barros
    4. Yolanda Barcia Rodríguez
    5. M. Xosé Rodríguez Vilaseco
    6. Francisco Xosé Gómez Gómez
    7. Begoña Peiteado Garrido
    8. M. Pilar Iglesias  Palmás
    9. M. Tecla Alonso Veiga
    10. Pilar Agulla Novas
    11. Esther Cabanelas Ferrín
    12. M. Inés Conde Farto
    13. Xosé Lois Vázquez  Fernández
    14. M. Dolores Rodríguez  Martínez
    15. Edmundo Bastos Rey
    16. Diana Pérez Mouriño
    17. Juan Antonio Suárez Alonso
    18. Ana Belén Piñeiro Fiel
    19. Roberto Sertal Percero
    20. M. Modesta Riobó  Dios
    21. José Miguel Villar  Castro
    22. Elena Estévez Ramos
    23. M. Dolores Crespo Nalgo
    24. Marina Pérez  Fernández
    25. Mercedes Espinosa Arevalo
    26. Juan Manuel Vilaboa Martínez
    27. Milagros Olmedo  Díaz
    28. Guillermo Rial Ferreira
    29. Francisco Xosé Casado  Martíns
    30. Xulio Castañal Canto
    31. Julio Iglesias Expósito
    32. Sagrario Blanco Costas
    33. M. Begoña Cancelas  Miguélez
    34. Gaspar Villar González
    35. M. Del Mar Otero Abalde
    36. Rita Pérez  Alonso
    37. Isabel Lorenzo  Masid
    38. M. Luisa Rodríguez Gómez
    39. Susana Hrkac Bello
    40. M. Josefa Rodríguez  Moreira
    41. M. Del Carmen Alonso Rodriguez
    42. M. Jesús Álvarez Martín
    43. Peregrina Eiroa Patiño
    44. M. Montserrat Alvarez  Martinez
    45. Ana Carballas Vazquez
    46. Juan Manuel Bermudez Calvar
    47. Irene Ocampo Cima
    48. Marina Nogueiras Fernandez
    49. M. Lourdes Rial  Pardo
    50. Juan Manuel Portabales González
    51. Jesús Ferrer  Álvarez
    52. Jesús Sabucedo Pereiras
    53. Susana Pequeño Rodríguez
    54. Fernando Garcia Iglesias
    55. Yolanda Losada  Álvarez
    56. M. Dolores Cacho Gonda
    57. M. Jesús Álvarez  Doval
    58. Esther Lorenzo Martínez
    59. Azucena García Vaqueiro
    60. Xoan Manuel  Cons Pintos

 

APOIOS

Ada Yera Acosta

Almudena Miguez Corveira

Ana Barros Vazquez

Ana Fernández Benítez

Ana Fernandez Fernandez

Ana Isabel Dafonte Fontao

Ana Mª Barcia Rodríguez

Angeles Araujo Estevez

Angeles Corbillón Estevez

Ángeles Fernández Davila

Ángeles Fernández Fernández

Antonio Junqueira Cabaleiro

Araceli Barciela Bastos

Beatriz Bargiela Covelo

Beatriz Davila Otero

Begoña Otero Gutiérrez

Belén Rivera Figueiras

Camilo Vázquez Meléndez

Carmen Albo López

Carmen Pájaro Nogueira

Carolina Valcarce Rodríguez

Clotilde Gil González

Cristina Beloso Gomez

Cristina Carballal Del Valle

Cristina García Otero

Cristina Martínez Domínguez

Daniel Jalda Hernández

David Pose Garcia

Dolores Pino Fernandez

Elsa Costas Domínguez

Enrique Pumares Nogueira

Erica García Troncoso

Esther López Carbajales

Esther Valverde Tarrío

Fernando Costas Figueroa

Fernando Ferreira Carrasco

Francisca Vázquez Couso

Francisco Javier Peleteiro Ogando

Guillerme Pérez Vila

Inmaculada Feijoó Suárez

Isabel González Fernández

Isabel Mª Villar Castro

Isabel R Castro Vázquez

Isabel Rodríguez Abalde

Javier Alonso Pérez

Jesús Ferreiro Martínez

Joana Bosch Fernández

José Agustín Somoza López

José Angel Piñeiro Lemos

José Antonio García Domínguez

José M. González González

José M. González Moldes

José Manuel García Fernández

José Manuel Iglesias González

José Manuel Pason Santos

José Vidal Muiños

Juan Antonio Pérez Rodríguez

Julia Castiñeiras Silva

Julio Alonso Iglesias

Lidia Broz Rodríguez

Lina Carrillo Santiago

Luis Fuciños Cebreiro

Luisa Garrido Vilas

Mª Asunción Rodal Gil

Mª Beatriz Bargiela Covelo

Mª Carmen Balvís Díaz

Mª Carmen Blanco Rego

Mª Carmen Comesaña Rial

Mª Carmen Divina Ruibal Lamelas

Mª Carmen Iglesias Palmás

Mª Carmen Lorenzo Montero

Mª Carmen Otero Castuera

Mª Celeste Alonso Alonso

Mª de la O Fernández González

Mª Del Pilar Santomé Aval

Mª del Rosario Vidal Álvarez

Mª Do Pilar Rodríguez Pérez

Mª Dolores Medina Montalvo

Mª Dolores Olveira María

Mª Elena Piñeiro Rodríguez

Mª Elena Rodríguez González

Mª Fátima Paz De Miranda

Mª Isabel Santos Araujo

Mª José Casado González

Mª Lourdes Cruz Garaloces

Mª Luisa Tavira Ibrahimo

Mª Magdalena Costas González

Mª Matilde Vázquez Vázquez

Mª Mercedes Bernárdez González

Mª Mercedes Salse Amoedo

Mª Olga Gómez Lorenzo

Mª Pilar Santomé Abal

Mª Placer Álvarez Rodríguez

Mª Sonia Lorenzo Valladares

Mª Teresa Pérez Baqueiro

Manuel Alvarez Díaz

Margarita Carreira Núñez

Margarita López Barreiro

Maribel Alonso Sieiro

Marisa Santos Casas

Marta Rey Taboada

Matilde Rodríguez Ruiz

Matilde Vázquez Vázquez

Mercedes Pérez Soto

Miguel Tizón Méndez

Milagros Otero García

Mónica González Francisco

Nieves Arostegui Ignacio

Nuria Méndez Zunzunegui

Olga Rodríguez Álvarez

Oliver Dopazo Bodas

Patricia Blanco Domínguez

Patricia Fernández Torres

Pilar Míguez Rozados

Purificación Dios Ferrol

Queila Rodríguez Jato

Ramón Llorente Sanmartín

Ramona Portas Otero

Rosa Bernárdez  González

Rosa Lorenzo Villar

Rosa Mª Mallo Camaño

Rosa Mª Villanueva Domínguez

Rosario Otero Rodríguez

Ruth Mª Comesaña Peleteiro

Sabela Miguez Bugallo

Silvia Díez Moreno

Sira Castiñeiras Silva

Sofía  Gutierrez Pereira

Susana Méndez Rodríguez

Suso Sierra Cerdeira

Tania Monteagudo Fontán

Teresa Álvarez Grova

Teresa Noguerol González

Teresa Villar Riveiro

Trini Martínez Ameijeiras

Uxía Álvarez Lois

Ventura Pérez Vila

Vicente Flórez González

Víctor Acuña Mella

Victor Julio Quesada Varela

Xoan Carlos Rodríguez Pérez

Xosé Manuel Formoso García

Xosé Manuel Pereira Gómez

A Coruña

Candidatura A Coruña

    1. María Jesús Seijo García
    2. Ana Belén Lestón Gallardo
    3. Rafael Rodríguez Méndez
    4. Ramón Veras Castro
    5. Isabel Golpe Montero
    6. Xosé Camiño Soto
    7. María Formoso leis
    8. Rafael Pérez Núñez
    9. María Josefa Camino Mosquera
    10. María Isabel López Pena
    11. Alicia González Couce
    12. Juan Carlos Alonso Taboada
    13. María José Rodríguez Martinez
    14. María Estrella Álvarez Suárez
    15. María del Rocío Rodríguez Freire
    16. Jesús Rozados Fernández
    17. María Isabel Correa Ponte
    18. José María González-Manso Fernández
    19. Xoan Manoel Sande Muñiz
    20. Mónica Fátima López Edreira
    21. Jesús Castro Rodríguez
    22. María Ángeles Pérez Méndez
    23. Mercedes Vázquez García
    24. María Olga Penín López
    25. Celia María Varela Amil
    26. Sandra María Barreira Parga
    27. Mercedes Soutullo Corral
    28. Serafín Domínguez Pazos
    29. Pilar Calvelo Carracedo
    30. María Formoso Fernández
    31. Teresa Suárez Llano
    32. María Pilar Pedreira Castro
    33. Oscar Vázquez Míguez
    34. Carmen Sixto Rodríguez
    35. María Manuela Rey Espiñeiro
    36. María Álvarez Espiño
    37. María Rosario Varela Miramontes
    38. María Begoña Vidal Ulloa
    39. Justina Villar Crecente
    40. Pedro Couceiro Díaz
    41. María Isabel Rodríguez Parga
    42. María Teresa Basanta Ramudo
    43. Marlén Fernández Silva
    44. Julia María Neira García
    45. Regina Basadre Orozco
    46. María Elena Ferreiro Velo
    47. María Fernanda Ferreiro Bestilleiro
    48. María Antonia Lago Pérez
    49. Rosario Rodríguez López
    50. Xosé María Bello Pose
    51. Manuel Molinero Negreira
    52. Jesús García Silva
    53. Dolores Rama Pena
    54. Francisco Martínez González
    55. María Pilar Pérez Guerreiro
    56. María Henar Prieto Arranz
    57. Isaura Fernández Álvarez
    58. Teresa García Fandiño
    59. María Pastora Bascoy Maceiras
    60. María Carmen Ramírez López
    61. María Teresa Castro Villaverde
    62. María Mar Casteleiro Rey
    63. María Consuelo Chao Núñez
    64. Angel Luis Paz Ramos
    65. Carlos Francisco Martínez Figueiras
    66. Josefina Quintáns Antelo

Lugo

Candidatura Lugo

    1. Carme Aira Díaz
    2. Rosa González López
    3. Susi Suazo Rodríguez
    4. Mónica Roca Ares
    5. David Vázquez Vázquez
    6. Xosé  Vázquez Pérez
    7. Simón  Anido Castiñeira
    8. Margarita Gómez López
    9. Juan Carlos Vázquez Cebral
    10. Pedro Teijeiro Pena
    11. Soledad Vázquez López
    12. Irene Fonteboa Gil
    13. M . Jesús Barro Carralbal
    14. M . Teresa Gavino fernández
    15. Maite Rodríguez Portela
    16. Marta López Casal
    17. José  Portela Cortón
    18. Ana m . López mera
    19. Miguel Mena Piñeiro
    20. Antonio  Guntín Vázquez
    21. Pilar González Varela
    22. Blanca Darriba García
    23. Eva Busto Fernandez
    24. Maria Sagrario Fernandez Mendez
    25. Ráguida Carcur Estefan
    26. Carmen Trigo Diaz
    27. Maria Jose Lopez Alvarez
    28. Loli Vazquez Garrido
    29. Agustin Martinez Carballosa
    30. Manuel Carpente Vazquez
    31. Javier Costa Garcia
    32. Susana Diaz Gonzalez
    33. Antonio  Rivas Gonzalez
    34. Maria Luisa Lugilde Fernandez
    35. Inma Pumariño Riguera
    36. Maria Elvira Fernandez Valdivielso
    37. Maria Carmen Fernandez Gigan
    38. Marina Iglesias Mourelle
    39. Carmen Vilar Rodriguez
    40. Julio Saavedra Lugilde
    41. Carlos Rodriguez Blanco
    42. Ana Vazquez Vazquez
    43. Paula perez freire
    44. Maria Luisa Fernandez De Arriba
    45. Maria Rita Freijo Gonzalez
    46. Carlos Aguiar Redondas
    47. Ana Maria Diaz Torron
    48. Juan Luis Lopez Arias
    49. Dolores  Moure Rodriguez
    50. Veva Pedrouzo Neira
    51. Cristina Ferreiro Lopez
    52. Xoan Carlos Lopez Rabade
    53. Laura Vazquez Carballo
    54. Zeltia Fernandez Lamas
    55. Irma Garcia Sarceda
    56. Ricardo Diaz Marivela
    57. Ana Casteleiro Borrego
    58. Ana Maria Rodriguez Fernandez
    59. Sonia Campo Escolante
    60. Conchita Loures Castiñeira
    61. Maria Jesus Guerrero Barrio
    62. Carlos Pardo Suarez
    63. Olga Gavino Garcia
    64. Marta Vilanova Valin
    65. Marta Villarin Fernandez
    66. Pilar Veiga Goy
    67. Lourdes Cerqueira Rodriguez
    68. Carolina Garcia Navas
    69. Suni  Yañez Lopez
    70. Teresa Otero Rouco
    71. Manolo Rodriguez Luaces
    72. Monica Gomez Gradaman
    73. Ana Maria Casal Vilariño
    74. Mariluz Villamarin Camiño
    75. Felix Gonzalez Vazquez
    76. Loli Veiga Castedo
    77. Maria Teresa Rico Fernandez
    78. Irene Lopez Fra
    79. Andrea Gallego Valdeiglesia
    80. Carmen Real Lopez
    81. Jose M Diaz Espiña
    82. Lucia Vazquez Reboredo
    83. Carmen Gonzalez Ramudo
    84. Angel Vizcaino Gandoy
    85. Loli Vazquez Novo
    86. Sonia Sanjurjo Abelleira
    87. Araceli Cordeiro Rivas
    88. Maria Teresa Garcia Basteiro
    89. Gloria Fernandez Lopez
    90. Araceli Fernandez Mendez
    91. Charo Rey Rodríguez
    92. Montserrat Jorge Penela
    93. Domingo Pérez Lidor
    94. Víctor Manuel Rodil Marzabal
    95. Luisa Penelas Estevo
    96. M . José rodríguez flores
    97. Belén  Pérez Piquín
    98. M . José díaz sixto
    99. Basi Serén Devesa
    100. Montserrat Maciñeiras Veiga
    101. Rosa Rego Murias
    102. Sandra González Fernández
    103. Julio Diaz Quiroga
    104. Clara Miras Castelao
    105. Pili Mosquera Estevez
    106. Chus Pombo Paez
    107. Ana Reigosa Cotelo
    108. Mariceli Neira Lopez
    109. Sonia Lopez Vittori
    110. Carlos Martinez Toro
    111. Marieta Ceide Fernandez
    112. Monica Anido Lamas
    113. Jose Luis Lopez Niño
    114. Ramiro Lopez Boado
    115. Pilar Iglesias Mourelle
    116. Maria Jesus Sanchez Suarez
    117. Yoli Lopez Pulido
    118. Pilar Moure Guerreiro
    119. Ana Maria Vazquez Carballo
    120. Carmen Varela Otero
    121. Manuel Novo Lodeiro
    122. Ana Muñiz Lopez
    123. Zita Mendez Fernandez
    124. Suso Valin Rodriguez
    125. Cruz Moldes Calvo
    126. Beatriz Moreno Torres

Ourense

Candidatura Ourense

    1. Fernando Rivas Perez
    2. Rosa Eva Fernandez Pereira
    3. Yolanda Dominguez Gallego
    4. Miguel  A. Cruz rodriguez
    5. Arturo Baliño Vazquez
    6. Eloisa Seoane Lorenzo
    7. Manuel  Piñeiro Iglesias
    8. Salomé  Gil Rodriguez
    9. Paco Mateo Díez
    10. Ana Maria  Suarez Alvarez
    11. Adela  Gallego Rodriguez
    12. Julio Novoa Outomuro
    13. Juan José  Balsa Barreiro
    14. Beatriz  Rodriguez Lorenzo
    15. Jose Manuel  Gonzalez Rodriguez
    16. Pilar Ferreiro Sotelo
    17. Ana María Fernandez Díaz
    18. Angel Rodriguez Alvarez
    19. Julia Gonzalez Gonzalez
    20. Xosé Manuel Perez Bouza
    21. Chus Tesouro Gil
    22. Mercedes  Vilanova Alvarez
    23. Julia Rodriguez Rodriguez
    24. Celso  Sanchez Gonzalez
    25. Manuel  Pacetti Surribas
    26. David Lorenzo Mojón
    27. Angeles Faraldo Vallés
    28. Elena Lopez Macías
    29. Montserrat  Veloso Peaguda
    30. Miguel a. Blanco gonzalez
    31. Elisa Cougil Iglesias
    32. Jose Luis Martinez Lopez
    33. Trinidad  Gamarra Mondelo
    34. Aurelia Ferro Lorenzo
    35. Diego Perez Fontes
    36. Isabel  Roca Ares
    37. M. José  Regueiro Fernandez
    38. María  Perez Figueiras
    39. José María Iglesias Meleiro
    40. Sagrario  Rodriguez Meiriño
    41. M. Xosé Rodriguez Porca
    42. Aser  Díaz Gonzalez
    43. Paco Franco Conde
    44. Antonio Valugo Gomez
    45. Rosa M.  Bravo Abraldes
    46. M. José  Vazquez Vazquez
    47. Telvi Viso Cortés
    48. M. José  Martinez Diz
    49. Paqui Amorín Fiuza
    50. Quica Veloso Peaguda
    51. Sonia Ureña Fernandez
    52. Ricardo O. Coronel rodriguez
    53. Ana Gonzalez Paiva
    54. Lorena  Fernandez Rodriguez
    55. Xela Fernandez Veloso
    56. Rosa M. Casas Campos
    57. José Luis Alvarez Prieto
    58. Angeles  Rodriguez Gonzalez
    59. Angeles Airabella Boo
    60. Chus Durán Rodriguez
    61. Tacho Puga Muñoz
    62. José Luis  Mendez Gil
    63. Rosa M. Crespo Fernández
    64. Juan Luis Lopez Lopez
    65. Joseé María Rodríguez Púa
    66. Manuel  Fernandez Novoa
    67. Francisco  Pascual Rodriguez
    68. Paco  Barreiros Ribao
    69. Felix Rodriguez Ansia
    70. Xosé Antón  Gomez Fernandez
    71. Angeles  Cortés Salgado
    72. Carmen  Sola Perez
    73. Ana Belén  Regueiro Fernandez
    74. Felipe Iglesias Mosquera

Pontevedra

Candidatura Pontevedra

    1. Xermán Rouco Llanderrozas
    2. Rocio Graña Tapia
    3. Fernando Herrero Caramés
    4. Francisca Ferradás González
    5. Xurxo Agra Do Pazo
    6. Ines Del Río Pastoriza
    7. Bruno Castro Miguez
    8. Begoña Mallo Rey
    9. Hipólito Torres Fontán
    10. Silvia Pisos Otero
    11. Bernardo Jácome Varela
    12. Consuelo Garcia Cendon
    13. Juan Carlos Eirea Eiras
    14. Paula Gonzalez Lois
    15. Alejandro Padín Losada
    16. Antonia Crespo Iglesias
    17. Antonio Garrido Perez
    18. M Rita Fontán Pérez
    19. Alfonso Frieiro Novoa
    20. Mª Teresa Romero Verdeal
    21. Ramón Otero Ferreiro
    22. María Silva Montáns
    23. Mª Carmen Currás Otero
    24. Rosa Abal Valle
    25. Francisco Vázquez Vizoso
    26. Mª Pilar Souto Sabajanes
    27. Isidro Dueñas Barraincua
    28. Mercedes Area Fiuza
    29. Silvia Novoa Blanco
    30. Clotilde Collazo Rdguez
    31. Beatriz Fariña Fedez
    32. Gumersindo Penelas Garcia
    33. Teresa Baqueiro Baqueiro
    34. Mª Jesús Perez Garcia
    35. Dolores Nogueira Nuñez
    36. Mª Carmen Villar Moraña
    37. Fco. Xose Garcia Vidal
    38. Mª Mercedes Roma Blanco
    39. Mª Carmen Sieiro Cardesin
    40. Angela Estevez Baz
    41. Ana Perez Alvarez
    42. Mª Dolores Figueiras Ameijeiras
    43. Concepcion Roguez Garcia
    44. Elvira Verea Lopez De Guereñu
    45. Elena Mera Gonzalez
    46. Ana Mª Filgueira Abilleira
    47. Mªcarmen Garcia Muiños
    48. Mª Carmen Alvela Garcia
    49. Amelia Garcia Fernandez
    50. Valentina Fariña Castrogudin
    51. Manuel Rivas Guimil
    52. Ines Cabezas Tizon
    53. Mª Socorro Antonio Alfonso
    54. Ofelia Pajaro Batan
    55. Mª Erundina Gonzalez Blanco
    56. Amalia Dominguez Garcia
    57. Yolanda Dominguez Pazos
    58. Xosé María Vilaboa Ramos
    59. Ana Maria Villamil Fabeiro
    60. Emilia Graña Ruibal
    61. Olga Rey Prieto
    62. Mª Carmen Gerpe Jamardo
    63. Ana Isabel Miron Villaverde
    64. Fco.javier Pernas Lorenzo
    65. Francisco Murillo Moreira
    66. Mª Jose Peiteado Bouza
    67. Maria Salazar Arizmendi
    68. Mª Do Pilar De Vicente Y Burgo
    69. Mª Luisa Ferreira Fariñas
    70. Mª Angeles Garcia Bañobre
    71. Mª Uxía Rubianes De La Cruz
    72. Pilar Rodriguez Simal
    73. Manuela Dominguez Crespo
    74. Veronica Novas Ferradas
    75. Marcos Garrido Ogando
    76. M Teresa Torres Perez
    77. Mercedes Pedreira Dominguez
    78. M Jesus Gomez Barreiro
    79. Javier Couto Ruibal
    80. M Rosario Perez Albor
    81. Concepcion Duran Bermudez
    82. Antonio Gutierrez De Salvador
    83. Mª Isabel Sayans Liste
    84. Eugenio Trabazo De Pazos
    85. M Beatriz Lázaro Taracido
    86. M Carmen Salomon Garrido
    87. J. Manuel Garcia Casás
    88. Carmen Couselo Torres
    89. Dolores Esperon Viñas
    90. M Anabel Silva Dios
    91. Celso Gonzalez Villaverde
    92. M Begoña Iglesias Balchada

Ferrol

Candidatura Ferrol

    1. Sandra Martínez Yáñez
    2. Mª Cristina López Rodríguez
    3. Ana  Mª Arto Blanco
    4. Susana Rodriguez Álvarez
    5. Ana Suárez Castro
    6. Marta Díaz Seoane
    7. Alicia Dosil Caamaño
    8. Manuel Castro Bouzas
    9. Pilar Ferreira Calvo
    10. Azucena Sordo Fraga
    11. Juan Carlos Pita Galego
    12. Rosa Ermida Fernández
    13. Mercedes González González
    14. Francisco Xavier Iglesias Mouriz
    15. Inácio Martínez Orero
    16. Ana Mª Casas Villar
    17. Alejandra Fontanillas Sequeiro
    18. Merche Diaz López
    19. Pilar Malde Villadóniga
    20. Daniel Rodriguez Pereiro
    21. Maria de la O Fresco Torrente
    22. Chelo Saavedra Vila
    23. María Mantiñán Vázquez
    24. Miguel Angel Janeiro Morandeira
    25. Juan Ramón Teijeira Santiago
    26. Aurora Piñón Garrote
    27. Miguel Talavera Valverde
    28. Isaura González Martínez
    29. Gabriel Calvo Mosquera
    30. Beatriz Diaz Seoane
    31. Máximo Dopico Pita
    32. Eva Tizón Bouza
    33. Mª Isabel Gómez Pérez
    34. Carmen Louro Brandariz
    35. Mª José Freire Fernández
    36. Ricardo López Estevez
    37. Purificación Rodriguez Tembrás
    38. Amelia Vilar Sanesteban
    39. Ana Isabel Garcia Fernández
    40. Sagrario Castiñeira Grandal
    41. Susana Rodriguez Franco
    42. Ana Doval Edreira
    43. Ana Rey Purriños
    44. Juan Enrique Grandal Fernández
    45. Reneé Picos Saavedra
    46. Olga Farinós López
    47. Purificación Mira Criado
    48. Natalia Dopico López
    49. Susana Senra Fernández
    50. Pilar Casas Pérez
    51. Nieves Pazos Rúa
    52. Marisol Rodriguez Aneiros
    53. Ricardo Díaz López
    54. Patricia Díaz Seoane
    55. Jesús Moreno Barragán
    56. Anxos Barcia Piñeiro

O Barco

Candidatura O Barco

    1. Antonio Lorenzo López
    2. M . Covadonga Antón Fernández
    3. M . Dolores Rodríguez López
    4. José Jesús Vilásanchez Feijóo
    5. Samuel Martínez Martínez
    6. Carlos Jesus Álvarez Fernández
    7. Manuel Carlos Caramés Varela
    8. Ramona Iglesias Arias
    9. Andrés Docampo Paradelo
    10. Jóse Manuel Álvarez Fernández
    11. Miguel Angel Piñeiro Groba
    12. Ana m . Domínguez Domínguez
    13. Enrique Rey Fernández
    14. Luis Nogueira Fernández
    15. Roberto Munch Álvarez
    16. M . Del Carmen Vázquez Blanco
    17. José Antonio Prada García
    18. Pilar Guedella Díaz
    19. Adelaida López García
    20. M .Amparo Pereira Pérez
    21. Manuela Paradelo Torres
    22. M . Jesus Fernández López
    23. M . Elisa Lamelas González

A Mariña

Candidatura A Mariña

    1. Adolfo Corral Calviño
    2. Maria Del Carmen Maseda Díaz
    3. Victor Vila López
    4. Belén Gonzalez Gavino
    5. Juan Carlos Bouza Casanova
    6. Jose Luis Geada Pena
    7. Maria Montserrat Porteiro Sánchez
    8. Iago Villamil Cajoto
    9. Berta Barreira Botana
    10. Eulogio Rivas López
    11. Evencio Braña Alonso
    12. Cristina Lagares Calvo
    13. Dolores Ferreira Díaz
    14. Maria Jesus López Lage
    15. Maria Dolores Sixto Lorenzo
    16. Horacio Fernández López
    17. Ana Laura Gonzalves Carballeira
    18. Carmen Bermudez Basanta
    19. Mercedes Ponsa Verdeny
    20. Melanie Ruiz Varela
    21. Guadalupe Ramos Pillado
    22. Maria Cristina Torterolo Goicoechea
    23. Lucia  Rodriguez Díaz
    24. Yolanda Rodriguez Lombardía
    25. Manuel Sampedro Méndez
    26. Maria Jose Villacian Vicedo
    27. Fatima  Chao Méndez
    28. Amparo Méndez Carro
    29. Maria José Ben Pernas
    30. Ramón Ron Docampo
    31. Ana Rosa Reigosa Karageorgian
    32. Elena  Pillado Villarquide
    33. Rosa Sanjurjo Varela
    34. Marina Paz Alvariño
    35. Alicia Fernández Llamazares
    36. Arminda Lusquiños Garrido
    37. Rosa Uz Castro
    38. Pedro Isidoro López Mariño
    39. Maria Del Mar García Moscoso
    40. Maria Inmaculada Nespereira Domínguez
    41. Pilar Geada Pena
    42. Maria Belén Fanego Barreira
    43. Maria Del Carmen Martinez Lamas
    44. Maria Begoña García Veiga
    45. Julio Cesar Cabral Pazo
    46. Margarita  López López
    47. Maria Irene Gonzalez Núñez
    48. Maria Asunción Geada Pumares
    49. Dolores  Pigueiras Fernández
    50. Antonio Pérez Ascariz
    51. Maria Eugenia Rodriguez Barreiro
    52. Maria Dolores García Docobo
    53. Maria Josefa Montero Cabanas
    54. Maria Ángeles Rancaño Gonzalez
    55. Rosa Pereira Vázquez
    56. Beatriz Taboada López
    57. Xose Lois  López Rábade

Monforte

Candidatura Monforte

    1. Arturo Insua Meijide. DUE
    2. Mª Pilar López Tallos. TCAE
    3. Vicente Vázquez Vázquez. TER
    4. J. Ramón Fernández Cid. Aux. Admtvo
    5. Ana María Casal Rivas. XINECÓLOGA
    6. Santiago Díaz Rodríguez. MANTENEMENTO
    7. Senén Hernández Álvarez. TER
    8. Cristina Traveso Piñeiro. TCAE
    9. Ildefonso Piñeiro Díaz. DUE
    10. Laura Fernández Vázquez. TCAE
    11. David Pita Vázquez. ODONTÓLOGO
    12. Mª Asunción Mourín Rico. TCAE
    13. Mª Dolores Mosquera Samper. INFORMÁTICA
    14. Manuel Sarmiento Rodríguez. MÉDICO DE FAMILIA
    15. Montserrat Díaz Campo. TEL
    16. Delfina Salgado Fernández. AUX ADMTVO
    17. Mª Olga Rodríguez Dacal. TEL
    18. Mª Del Pilar Fernández González. TCAE
    19. Eladio Quintas Gómez. AUX. ADMTVO
    20. Ángela Amelia López Carballo. TCAE
    21. Marta González Losada. PSX
    22. Mª Luz Vázquez Lorenzo. TCAE
    23. Alberto Iglesias Seoane. DUE
    24. Mª Carmen Rodríguez Rodríguez. TRABALLADORA SOCIAL
    25. Mª Cristina Rivas Oseira. MÉDICO DE FAMILIA
    26. Mª Del Carmen Regal Areán. FISIOTERAPÉUTA
    27. Patricia Varela Salgueiro. DUE
    28. Mª Del Carmen Vázquez Vázquez. DUE
    29. Mª Alejandra Sánchez Amado. TER
    30. Sonia Fonteboa Permuy. DUE

O Salnés

Candidatura O Salnés

    1. Guillerme Bilbao Ogando
    2. Gardenia Rodriguez Somoza
    3. M  Pilar Carril Ferreiros
    4. Loreto Mosquera Gómez
    5. Rocío González Montes
    6. Segundo M. Vidal queiruga
    7. M  José Díaz Lopez
    8. Mónica Diosdado Figueredo
    9. Ana Conde Filgueira
    10. M  Do Carme Varela Quintela
    11. Ana Belén De La Paz Oliveira
    12. Pilar Carballido Garcia
    13. Victor Manuel Loís López
    14. Raúl Gonzalez Carballo
    15. Esther Fdez Gonzalez
    16. M  Dolores Rivas Seoane
    17. Mercedes De Lafunete Balboa
    18. M  Dolores Montes Ramos
    19. Mercedes Otero López

CARTAZcontigo

euvotocigsaude

Calendario Electoral

21 abril 2015

Inicio Campaña Electoral


5 maio 2015

Xornada de reflexión


6 maio 2015

Votacións. De 8 a 23 horas.


Compartilla


contigo grande

 

 

favicon

 Confederación Intersindical Galega - Federación de Saúde

Miguel F. Caaveiro, 10 - Santiago de Compostela - Telf 981 55 28 26 - Fax 981 57 10 82